CZ | EN | DE odkaz na video « návrat na rozcestí

Aktuality

Papouščí skála

Informace pro všechny vodáky. U papouščí skály průjezd bez problémů.
Číst více

Odemykání Vltavy 2018

Tradiční odemykání Vltavy se uskuteční v sobotu 21. dubna 2018. Vodácký večírek se koná v předvečer slavnostního odemykání, v pátek 20. dubna v kempu Pod hrází ve Vyšším Brodě. Všichni jste zváni.
Číst více

PF 2018

Přejeme krásné vánoční svátky a šťastný nový rok 2018. Váš tým Rafting Vltava
Číst více

Přeprava řidičů

Stále se množí dotazy na přepravu řidičů. Doporučujeme vodácký autobus
Číst více

Je Vltava sjízdná???

V médiích proběhla informace, že Vltavu letos trápí nedostatek vody, který neumožňuje její plynulé a pohodlné splutí. My bychom tuto zprávu rádi vyvrátili a podali našim klientům co možná nejpřesnější informace.
Číst více

Vítáme Vás v sezoně 2017

Vše nejlepší v roce 2017. Děkujeme za přízeň v roce loňském a těšíme se na Vás v nové sezoně. Budeme rádi, když si vyberete naši půjčovnu a společně spolu zažijeme pohodové léto.
Číst více

Jihočeský vodácký autobus 2016

Vodácký autobus v roce 2016 po loňské rozjezdové sezonně pokračuje. Tato služba na Vltavě dlouhá léta chyběla, proto jsme rádi, že pokračuje V roce 2015 jsme zaznamenaly od vodáků samé kladné reakce. Doporučujeme!!! Jízdní řád, odkaz i kontakty najdete na spodní liště . Jihočeský vodácký autobus.
Číst více

Vše nejlepší v roce 2016

Ahoj vodáci, vodačky a vodáčata. Všechny zdravíme a do nového roku 2016 přejeme vše nej.
Číst více

Splavnost Vltavy

Ahoj Vodáci. Množí se dotazy na splavnost Vltavy. Vody teče dokonce víc než je obvyklé v letních měsících. Vltava je z Vyššího Brodu až do Českých Budějovic vždy splavná, minimální průtok zajišťuje Lipno. Přehrada má vody dost. Nebojte.
Číst více

Vodácký autobus 2015 jezdí

V letošním roce se opět rozjel Vodácký autobus, který spojuje nástupní místa a kempy podél Vltavy. Po necelém měsíci provozu slyšíme od vodáků jen chválu na tuto službu. Zatím můžeme doporučit. Pro bližší informace klikněte na odkaz dole na stránce.
Číst více

Odemykání Vltavy 2015

Tradiční odemykání Vltavy se uskuteční v sobotu 11. dubna 2015. Vodácký večírek se koná v předvečer slavnostního odemykání, v pátek 10. dubna v kempu Pod hrází ve Vyšším Brodě. Všichni jste zváni. Program:
Číst více

Závody raftů na vltavě

V termínu 19 - 20. 2014 se konají na Vltavě raftové závody. Přijďte si zazávodit. Závod je i pro neregistrované.
Číst více

Odemykání Vltavy 2014

Tradiční odemykání Vltavy se uskuteční v sobotu 12. dubna 2014. Vodácký večírek se koná v předvečer slavnostního odemykání, v pátek 11. dubna v kempu Pod hrází ve Vyšším Brodě. Všichni jste zváni. Program:
Číst více

Vltava je již splavná


Vítáme Vás do nové sezony 2013

Ahoj, vítáme Vás v nové vodácké sezoně 2013
Číst více

Vodácký krámek

Ruská námořnická trička
Číst více