Nebojte se udělat rezervaci - po dobu pandemie covid 19, nebudeme požadovat zálohu ani storno poplatky, dokud se situace nevyjasní.

Zvolit jinou řeku

Půjčovna kanoí Vltava

Kánoe Vltava – adrenalinová jízda i oddechová plavba

Dovolená v Chorvatsku u moře vás třetí rok po sobě už neláká? Chcete zkusit něco jiného a nového? Není divu. Vezměte rodinu nebo přátele a sjeďte některou z našich řek. Díky naší půjčovně Kánoe Vltava vám v tom nic nebrání. Sjeďte profesionálně a bezpečně jednu z nejoblíbenějších českých řek – Vltavu.

Půjčovna – Kánoe Vltava je plně připravena jak pro zkušené vodáky, tak pro úplné začátečníky. Vychutnejte si jedinečné zážitky na vodě.

Mezi neoblíbenější české řeky paří bezesporu Vltava, o čemž svědčí také počet lidí, kteří ji s námi ročně sjedou. Tato řeka vám nabídne klidnou vodní hladinu, ale také peřeje a jezy. Během plavby uvidíte četné historické památky při plavbě přes Český Krumlov, Rožmberk nebo Vyšší Brod, u kterých se vám zatají dech.

Vltava vám poskytne pouze nezapomenutelné zážitky a díky naší půjčovně kánoí si je užijete naplno a bez jakýchkoli starostí, protože vše zařídíme za vás. Stačí nás jen kontaktovat.

Díky našim profesionálním průvodcům jezy zdoláte bez jakýchkoli potíží a navíc si tyto pasáže dokonale užijete. Nechte se volně unášet proudem, nebo si naplno vychutnejte adrenalinové průjezdy jezy, záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

Samozřejmostí je dostatek nejrůznějších kempů a hospůdek, ve kterých můžete přespat nebo se jen občerstvit před další cestou.

Provozovatelé kempů jsou na vodáky velmi dobře připraveni, a tak je zajištěna kvalitní výbava v podobě teplé sprchy, jídla v hospodě nebo sportovních hřišť.

Plavba po Vltavě do jisté míry představuje také historický exkurz. V každém městě je vždy nějaký zámek, hrad nebo jiná památka (například historické centrum Českého Krumlova) a není problém loď uvázat a vychutnat si krásnou prohlídku.

Kánoe Vltava – jaké lodě máme k dispozici?

S námi nepotřebujete žádné vybavení. Vše vám zapůjčíme a nachystáme přímo na míru, takže vám bude všechno dokonale „sedět“.

Vybrat si můžete nejen výbavu, ale také různé typy kánoí podle toho, zda jste zkušený vodák, začátečník, nebo chcete sjet vodu s rodinou a dětmi v nafukovací lodi. Nabízíme kánoe, kajaky i rafty v různých velikostech pro více osob.

Kánoi Vydra

 • Počet osob 2
 • Délka 4,4 m
 • Šířka 0,8 m
 • Nosnost 300 kg
 • Hmotnost 37 kg

 

Ideální na lehčí turistické plavby, snadno se ovládá a použitý laminát tvoří ploché dno s mělkým týlem a s uzavřenou přídí a zádí. Díky tomu při průjezdu jezy nenabere téměř žádnou vodu. Je určena pro středně zkušené jezdce, nikoli úplné začátečníky.

Kánoi Turan

 • Počet osob 2 - 3
 • Délka 4,5 m
 • Šířka 0,96 m
 • Nosnost 460 kg
 • Hmotnost 45 kg

 

Vhodná pro všechny, včetně rodiny s dětmi. Díky vysoké stabilitě a nosnosti s ní sjede jez i úplný začáteník. Loď má uzavřenou příď a záď a tři dřevěné sedačky, takže je zajištěn maximální komfort i pro malé děti.

Kánoi Dag – Ardechois

 • Počet osob 2 - 3
 • Délka 4,6 m
 • Šířka 0,9 m
 • Nosnost 400 kg
 • Hmotnost 45 kg

 

Turistická kánoe s vysokou stabilitou, vhodná pro začátečníky i rodiče s dětmi. Pohodlně se do ní vejdou dva barely, upevněné popruhy, a díky její prostornosti se do ní vejde také lodní pytel. V pohodě tak budete mít své věci přímo na palubě a v bezpečí. Vzhledem k absenci sedačky je ideální vozit děti uprostřed lodi namísto barelu.

Kánoi Palava

 • Počet osob 2
 • Délka 3,8 m
 • Šířka 0,9 m
 • Nosnost 240 kg
 • Hmotnost 16,5 kg

 

Nafukovací kánoe optimální pro rychlý a sportovní sjezd na řekách nižší obtížnosti. Prostor dovoluje umístit potřebná zavazadla dvou osob nebo přidat třetí sedačku (pro dítě do 10 let). Díky své stabilitě je vhodná také pro začátečníky. Speciální stehenní popruhy jsou nutné pro sportovní jízdu, díky kterým bezpečně zakleknete při plavbě v peřejích.

Kánoi Baraka

Počet osob 2 - 3

Délka 4,1 m

Šířka 1,05

Nosnost 350 kg

Hmotnost 23,5 kg

 

Kánoe Baraka pro začátečníky i pokročilé vodáky na středně těžkou divokou vodu. Díky prostoru je možno umístit zavazadla dvoučlenné posádky nebo instalovat třetí sedačku pro dítě (do 10 let). Pevný trup je ideál í do peřejí a sjíždění jezů. Při instalaci stehenních popruhů je možno bezpečně zakleknout a užít si parádní sportovní plavbu.

Kompletní vybavení

Půjčovna – Kánoe Vltava vám nabídne kompletní výbavu pro děti i dospělé. Půjčíme vám vesty, helmy, pádla, barely, dokonce i pumpy. Díky tomu ušetříte za nákup drahého vybavení. Vše je již v ceně.

Výhodné ceny a slevový program pro naše věrné zákazníky

Veškerou výbavu pořídíte za velmi výhodné ceny. Náš speciální věrnostní program vám ale přinese ještě další výhody a slevy. Na pátou plavbu získáte 50% slevu ze základní ceny. Dále nabízíme programy pro školy formou jednodenních výletů nebo vícedenních vodáckých kurzů (včetně ubytování a stravy).

V případě jakýchkoli nejasností se na nás můžete obrátit. Zodpovíme všechny vaše dotazy ohledně jízdy, výběru lodě či výbavy a vyjdeme maximálně vstříc vašim požadavkům. Jste to přece vy, kteří si plánují originální a nezapomenutelnou dovolenou.

Nabídka jednodenních i vícedenních výletů

Na Vltavě si můžete vybírat. Ať už jde o počet dnů nebo výběr trasy, vždy vám vyjdeme vstříc a vždy máte možnost využít profesionálního průvodce.

Pro studenty, školy i větší skupiny poskytujeme další slevy

Pro vodácké kurzy organizované školou poskytujeme zvýhodněné ceny, a to jak na výcvik, tak na veškeré vybavení. Zajistíme ubytování i vyučeného zkušeného instruktora, který pojede s vámi. Základní slevu 10 % poskytujeme studentům středních a vysokých škol, další slevy pak mohou uplatnit větší skupiny či při jakémkoli odběru většího množství plavidel.

Bezpečí a pojištění

Kromě kvalitního vybavení, které vám připravíme na míru, máte v ceně vodáckého kurzu také pojištění, které se vztahuje na poškození lodi nebo vybavení. Nevztahuje se na krádež nebo poškození v důsledku sjíždění zakázaného úseku.

Ostatní důležité informace

Naše ceny jsou již konečné a bez jakýchkoli skrytých poplatků. Vše budete mít v ceně, ať už jde o pádla, dopravu nebo další doplňky či pojištění vybavení. Kromě toho disponujeme dostatečnou sítí poboček.