Nebojte se udělat rezervaci - po dobu pandemie covid 19, nebudeme požadovat zálohu ani storno poplatky, dokud se situace nevyjasní.

Zvolit jinou řeku

Půjčovna kajaků Vltava

Naše půjčovna kajaků, raftů či kánoí Petr Putzer funguje již přes dvacet let, první lodě jsme totiž ve Vyšším Brodě zapůjčili již v roce 1994. Sídlo naší půjčovny lodí naleznete na levém břehu Vltavy naproti vlakovému nádraží Vyšší Brod, právě toto město je ideální pro start vyjížďky po jedné z nejkrásnějších vodních tras u nás.

Nabídka kajaků pro sjezd Vltavy

Na Vltavě máme širokou nabídku kajaků různých druhů. Všechny jsou určeny pro jednu osobu. Běžné standardní kajaky nemají žádný zavazadlový prostor, takže jsou optimální na jednodenní výlet, případně jako doplněk k lodím, kdy bagáž vezou kolegové ve větších lodích. Naše půjčovna nabízí také několik kajaků určených pro vícedenní výlety. Ty mají vodotěsný prostor na bagáž.

Kajak Feelfree X – Press

V nabídce máme například kajak Feelfree X – Press. Jedná se o plastový sit-inside kajak nové generace od novozélandské firmy FeelFree. Předností tohoto kajaku je výtečná stabilita. Je určen na jezero a řeku. Na Vltavu je to optimální loď.

Kajak Rainbow – Laser

Kajak Rainbow – Laser nabízí pohodlné sezení. Vyvážený tvar a objem lodě dělá s Laseru kajak dostupný všem váhovým kategoriím. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé kajakáře. Je vhodný na moře, jezero i řeku.

S pojištěním proti poškození si můžete dovolenou užít bez obav

Cena všech vodáckých výletů v sobě zahrnuje i pojištění proti poškození vybavení, které se vztahuje na neúmyslné poškození plavidla či vybavení.

Jak trasu vybrat? Tady je pár tipů!

  • Z Vyššího Brodu do Rožmberka – trasa je vzdálená 10 km a zabere průměrně 2 – 3 hodiny
  • Z Vyššího Brodu do Náhořan – trasa je vzdálená 21 km a zabere průměrně 4 – 5 hodin
  • Z Vyššího Brodu do Pískárny – trasa je vzdálená 27 km a zabere průměrně 5 - 7 hodin
  • Z Vyššího Brodu do Českého Krumlova – trasa je vzdálená 34 km a zabere průměrně 8 - 10 hodin

Doplujte si pro slevu až 50 %!

Vodácký autobus

Splouvání horní Vltavy