Zvolit jinou řeku

Půjčovna raftů Vltava

Ostatní důležité informace

Pokud se letos či v příštím roce chystáte na Vltavu, naše půjčovna lodí Vám nabízí možnost vypůjčit si kvalitní plavidla a další vybavení pro Vaši plavbu. Nabízíme vysoce kvalitní a prověřené raftykánoe, turistické kánoe, nafukovací kánoe a kajaky, půjčit si od nás můžete i vestyhelmypádla, barely nebo třeba pumpu.

Plavidla pro začátečníky i zkušené vodáky

Naše půjčovna raftů na Vltavě myslí nejen na začátečníky, kteří se na vodu vydávají poprvé v životě, ale máme i plavidla určená pro zkušené vodáky, kteří je využijí i v náročnějších podmínkách. Do našich raftů se pohodlně vejde tři až šest lidí, kánoe jsou pak určeny maximálně pro dvě až tři osoby. Pokud si s výběrem vhodného plavidla nebudete vědět rady, rádi Vám nějaké doporučíme.

Nafukovací rafty pro celou rodinu

Chcete-li si užít prázdninovou plavbu na raftu s celou rodinou, rádi Vám půjčíme vhodný raft. Můžete si vybrat mezi modelem Colorado 360 (až pro 4 osoby) a Colorado 450 (až pro 6 osob). Oba tyto rafty jsou vhodné i pro začátečníky.

Půjčovna kánoí Vltava

I když jsou rafty v posledních letech velmi oblíbené, nejsme pouze půjčovna raftů, ale nabízíme také kvalitní kánoe. Můžete si u nás vybrat hned z pěti druhů kánoí – Vydra, Turan, Dag-Ardechios, Pálava nebo Baraka. Většina z nich je vhodná i pro úplné začátečníky, kteří jedou na vodu poprvé.

Nezbytné vybavení pro plavbu po Vltavě

Kromě samotných plavidel si u nás můžete vypůjčit i další důležité vybavení. Půjčujeme také vesty (pro děti i pro dospělé), helmypádlabarelyházečky nebo pumpy. Veškeré vybavení pečlivě vybíráme a nabízíme tak pouze vysoce kvalitní produkty od předních výrobců.

Nabídka pro jednodenní i vícedenní výlety

Na řece Vltavě máme pestrou nabídku různých vodáckých výletů, ať už máte zájem o výlet vícedenní nebo pouze na jeden den. Vybrat si můžete z několika tras a v případě zájmu je možnost využít služeb profesionálního průvodce.

Slevy pro školy, pro studenty nebo pro větší skupiny

Pro školní vodácké kurzy máme speciální zvýhodněný ceník a poskytujeme veškeré potřebné vybavení. Využít můžete i služeb akreditovaného instruktora a zajišťujeme také ubytování ve stanech či chatkách. Studentům středních a vysokých škol poskytuje půjčovna raftů Vltava slevu ve výši 10 procent a další slevy poskytujeme větším skupinám nebo při odběru většího množství plavidel.

Pojištění v ceně výletu

Pokud si u nás zaplatíte celý vodácký výlet, máte pojištění zahrnuto už v jeho ceně. Pojištění se vztahuje na nechtěné poškození lodi nebo vybavení, naopak neplatí v případě krádeže, úmyslného poškození nebo např. tehdy, když škoda vznikne v úseku se zákazem splouvání.